29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
ANDA SEAT
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 278-86-ADSTP2FBBK |
| Part Number | AD12XLLA-01-B-F |
| Βάρος | 26 Kg |
| Επιπρόσθετα | Adjustable headrest and lumbar cushion 360 Degree Swivel Rocker Tilt E-Sports Chair |
| Κατασκευαστής | ANDA SEAT |
| Size | XL |
| Χρώμα | Black |
| Ρυθμιζόμενος Βραχίονας | 4D |
| Ύψος Πλάτης | 97 cm |
| Τύπος Ανυψωτήρα | Class 4 Hydraulic Pistons |
| Υλικό Καλύμματος Κάρεκλας | FABRIC |
| Μοντέλο | T-PRO II |
| Μέγιστο Φορτίο | 150 Kg |
| Μαξιλάρια | 1 Μεγάλο 1 Μικρό |
| Πλάτος Ώμων | 59.5 cm |
| Ρόδες | 65mm |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Προτεινόμενη Ρυθμιζόμενη Κλίση Πλάτης | 90° to 135° |
| Βάση | Αλουμίνιο |
| Μηχανισμός | Multi-Functional με ανάκλιση/relax |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE