27 May - 01 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
TP-LINK
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 256-50-TLTC420S2 |
| Part Number | TAPO C420S2 |
| Επιπρόσθετα | 2K QHD -Τώρα με 1 7 φορές περισσότερα pixel από τα 1080p.Διάρκεια Ζωής Μπαταρίας 180 Ημερών.Πλήρης Έγχρωμη Νυχτερινή Όραση.Έξυπνη Ανίχνευση και Ειδοποίηση AI - Η έξυπνη τεχνητή νοημοσύνη προσδιορίζει ανθρώπους κατοικίδια και αυτοκίνητα ειδοποιώντας τους χρήστες όπως απαιτείται.Τοποθέτηση χωρίς καλώδιοΦως και Ηχητικός συναγερμός.Αμφίδρομος Ήχος.Ευέλικτες Επιλογές Αποθήκευσης -Αποθηκεύστε τα εγγεγραμμένα βίντεο στην hub-installed κάρτα microSD(έως 256 GB) ή χρησιμοποιώντας υπηρεσίες αποθήκευσης cloud Tapo Car.IP65 Ανθεκτικότητα σε Νερό and Σκόνη - Προσφέρει εξαιρετική απόδοση αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη για σενάρια εξωτερικού χώρου. |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Built-In Speaker | Ναι |
| Pan Tilt Zoom | No |
| Optical Zoom | Όχι |
| Outdoor Suitability | Ναι |
| PoE Support | Όχι |
| Image Size pixels | 2560 x 1440 (2K) |
| Supported Wi-Fi Protocols | 802.11b/g/n |
| Resolution MP | 4MP (2K) |
| Connection | Network (IP) Camera |
| Infrared IR | Ναι |
| Ethernet Port | Ναι |
| Supported Wi-Fi Frequency | 2.4 GHz |
| ONVIF Support | Όχι |
| Ingress Protection Code | IP65 |
| Power Supply Included | Yes |
| Built-In Battery | Ναι |
| Alarm Notifications | Ναι |
| Image Sensor | 1/3'' CMOS |
| Camera Type | Other |
| Wi-Fi Connection | Ναι |
| Built-In Microphone | Ναι |
| MicroSD Card Max. | 256GB |
| Motion Detection | Ναι |
| Frame Rate max. | 20 fps |
| Video Compression | H.264 |
| Κατασκευαστής | TP-LINK |

Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE