08 Apr - 13 Apr Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
ASUS
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 207-94-ASNZB14SOD |
| Part Number | 90NB16G2-M00430 |
| Audio Headset | Όχι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Όχι |
| HDMI | 1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Slots Μνήμης | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 45 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| WiFi | WiFi 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Βάρος Κιλά | 0.98 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70WHrs |
| Διαστάσεις mm | 310 7 x 219.3 x 15.9 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Εγγύηση Μήνες | 12 24 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Επιπρόσθετα | Windows Hello Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Qualcomm |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Qualcomm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | Alienware |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | X1E-78-100 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Adreno |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X Elite |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB PCIe SSD |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.4GHz |
| Τύπος | Copilot+ PC Home |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | OLED |
| Τύπος Εγγύησης | 12 Months On Site - Next Business Day and 12 Months CandR On Site - Pick up and Return |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |

Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE