18 May - 22 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
14 May
Αποστολή
15 May - 18 May
Παράδοση
18 May - 22 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
ASUS
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 207-94-ASNZB14DA |
| Part Number | 90NB14X1-M00A30 |
| Slots Μνήμης | 1 |
| HDMI | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.65 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75WHrs |
| Διαστάσεις mm | 313.5 x 217.9 x 1.99 |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | ASUS OLED Care AI Noise Canceling US MIL-STD 810H military-grade standard 0.2ms response time Included in the Box:Sleeve Stylus ASUS Pen 2.0 SA203H-MPP 2.0 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site - Next Business Day and 12 Months CandR |
| Τύπος | Home Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Εγγύηση σε μήνες | 12 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255H |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Όχι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |

Παραγγελία
14 May
Αποστολή
15 May - 18 May
Παράδοση
18 May - 22 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE