29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
ASUS
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 207-80-ASMTPA32UCD |
| Part Number | 90LM03HE-B01K70 |
| Tilt | Yes (+20° -5°) |
| Ηχεία | Ναι |
| Διαστάσεις mm | 717.3 x 602.5 x 228.0 |
| Βάρος Κιλά | 9.0 |
| Πιστοποιήσεις | Mac Compliance FSC MIX Calman Ready VESA DisplayHDR 400 True Black TÜV Low Blue Light TÜV Flicker-free Energy Star |
| Επιπρόσθετα | ProArt Preset ProArt Palette QuickFit Plus PIP / PBP Technology ASUS OLED Care Ambient Light Sensor Proximity Sensor |
| Extra_Features | ProArt Preset ProArt Palette QuickFit Flicker-free Low Blue Light |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Replacement |
| Διάσταση Οθόνης | 32'' |
| Aπόκριση | 0.1ms |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 3W |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync Premium | Όχι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Τύπος | Gaming |
| Audio Headset | Όχι |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA AdaptiveSync | Ναι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Swivel | Όχι |
| Pivot | Ναι |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Τύπος Panel | QD-OLED |
| USB-C | 2 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Card Reader | Όχι |
| AMD FreeSync | Ναι |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Colour Gamut | 99% DCI-P3 |
| Μέγεθος Pixel | 0.182mm |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE