27 May - 01 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
DELL
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 244-94-DENSDB04F |
| Part Number | 1022839086 |
| Extra_Features | Touch |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Διαστάσεις mm | 314 x 226.15 x 16.39 |
| Επιπρόσθετα | 14.0-inch 16:10 FHD+ (1920x1200) Touch 300nits WVA Display 16GB LPDDR5X 8533MT/s English International backlit Copilot key keyboard with Fingerprint Reader |
| Βάρος Κιλά | 1.61 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64 |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Web Camera | 1.0 Megapixels |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος εγγύησης | 12 Months On Site - Next Business Day and 12 Months CandR |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση σε μήνες | 24 |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Copilot+ PC 2-in-1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 288V |
| Τύπος Panel | WVA |
| TOPS Επεξεργαστή | 48 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB-C | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Μοντέλο | Dell |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Σειρά | Plus |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE