29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
DELL
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 244-94-DENSXPS16A |
| Part Number | 1030606173 |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB Ενσωματωμενη |
| Thunderbolt | 3 |
| Web Camera | 8 Megapixels |
| WiFi | WiFi 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.74 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70 |
| Διαστάσεις mm | 352.58 x 237.47 x 15.40 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Δίκτυο | Intel(R)Wi-Fi 7 BE211 2x2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Επιπρόσθετα | 32GB LPDDR5x Dual Channel at 9600 MT/s Intel(R)Wi-Fi 7 BE211 2x2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card Graphite Backlit English International Keyboard McAfee Business Protection 1-year |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | XPS |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 358H |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Arc B390 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Σειρά | Premium |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Ταχύτητα Δικτύου | 5Gbps |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8GHz |
| Τύπος | Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | 24 Months On Site – Repair next Business Day On Site - Repair Next Business Day |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE