29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
GIGABYTE
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 223-07-GBV3050W6 |
| Part Number | 9VN305WO62-00-G10 |
| Συχνότητα Πυρήνα MHz | 1477 MHz |
| Συχνότητα Μνήμης MHz | 14000 MHz |
| Θύρες Εξόδου | 2x DP1.4a 2x HDMI 2.1 |
| Επιπρόσθετα | Recommended PSU 300W Dimensions:L 191 W 111 H 36 mm https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3050WF2OCV2-6GD |
| Κατασκευαστής | GIGABYTE |
| DirectX | 12 Ultimate |
| Σύνδεση | PCI Express 4.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Κατασκευαστής Chip | Nvidia |
| Μέγεθος Μνήμης | 6GB |
| Επεξεργαστής Γραφικών | RTX 3050 |
| Δίαυλος Μνήμης | 96-bit |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE