08 Apr - 13 Apr Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 282-94-LVCNID3SAJ |
| Part Number | 83K1008QGM |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Slots Μνήμης | 8GB Ενσωματωμένη + 8GB SO-DIMM |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| WiFi | WiFi 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.63 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 65 |
| Διαστάσεις mm | 343 x 240 x 17-18 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 15.3'' |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 S |
| Επιπρόσθετα | One memory soldered to systemboard one slot SD Card Reader Speakers optimized with Dolby Audio IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter Greek Backlit Keyboard MIL-STD-810H |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 13420H |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | UHD Graphics |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.6 GHz |
| Τύπος | Home |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return On Site - Pick up and Return |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |

Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE