08 Apr - 13 Apr Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 282-94-LVCNID3SAL |
| Part Number | 83K20028GM |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος κιλά | 1.58 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση οθόνης | 16'' |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1TB |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Διαστάσεις mm | 360 x 251 x 17-18 |
| Φωτεινότητα nits | 500 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 60 |
| Slots Μνήμης | 8GB Ενσωματωμένη + 8GB SO-DIMM |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Τύπος | Home |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Web camera | IR and 1080p |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Τύπος Panel | OLED |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Επιπρόσθετα | One memory soldered to systemboard one slot SD Card Reader Speakers optimized with Dolby Audio IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter Greek Backlit Keyboard MIL-STD-810H |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | UHD Graphics |
| WiFi | WiFi 7 |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 S |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |

Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE