27 May - 30 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 282-94-LVCNLG55T |
| Part Number | 83F0002FGM |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| Βάρος Κιλά | 1.90 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5070 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 80 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 Wi-Fi Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 Boost Clock 2347MHz TGP 115W 798 AI TOPS Speakers optimized with Nahimic Audio Camera with E-shutter Greek 24-Zone RGB Backlit Keyboard |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
| Διαστάσεις mm | 345 x 255 x 20-22 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Διάσταση Οθόνης | 15.1'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE