27 May - 30 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 282-94-LVCNLQ5Q |
| Part Number | 83JG001RGM |
| Slots Μνήμης | 1x 16GB SODIMM |
| Διαστάσεις mm | 360 x 259 x 22-24 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 Wi-Fi Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 60 |
| Βάρος Κιλά | 2.40 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5050 |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC Two SO-DIMM slots Up to two drives 2x M.2 SSD Speakers optimized with Nahimic Audio Camera with E-shutter AI Chip:LA1 Greek 24-Zone RGB Backlit Keyboard |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μοντέλο | LOQ |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος | Gaming |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 16 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Web Camera | 5.0 Megapixels |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 250 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE