08 Apr - 13 Apr Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNTB16X |
| Part Number | 21MW001PGM |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.70 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 45 |
| Διαστάσεις mm | 356 x 248 x 17 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 Wi-Fi Bluetooth |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Επιπρόσθετα | Two SO-DIMM slots SD Card Reader Dolby Audio Speakers IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter Greek Backlit Keyboard Fingerprint Reader |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkBook |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 7735HS |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.75 GHz |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months On Site - Response Next Business Day On Site - Response Next Business Day |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |

Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE