29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNE14AS |
| Part Number | 21SX00B3GM |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.6GHz |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45) Wi-Fi Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64 |
| Διαστάσεις mm | 313 x 220 x 15 |
| Βάρος Κιλά | 1.34 |
| Επιπρόσθετα | AI PC IR camera for Windows Hello (facial recognition) with privacy shutter Lenovo AI Now Fingerprint Reader |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Response Next Business Day |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site - Response Next Business Day |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 14 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 11 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| Thunderbolt | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE