29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNP14SY |
| Part Number | 21QT000XGM |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.3 GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 32 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 500 |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M Wi-Fi Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75 |
| Διαστάσεις mm | 326 x 228 x 11 |
| Βάρος Κιλά | 1.64 |
| Επιπρόσθετα | AI-Ready Workstation Two SODIMM slots IR camera for Windows Hello (facial recognition) and Ultrasonic Human Presence Detection for IR camera with Privacy Shutter Greek Backlit Keyboard Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now Smart Card Reader x1 Fingerprint Reader Intel vPro Enterprise |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Διάσταση Οθόνης | 14.5'' |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Workstation |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 6GB |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support |
| Τύπος Εγγύησης | Premier Support |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 90Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265H |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE