29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNP16ST |
| Part Number | 21QV001GGM |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.3GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 1000 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75 |
| Δίκτυο | Ethernet Wi-Fi Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 362 x 249 x 13 |
| Βάρος Κιλά | 1.82 |
| Επιπρόσθετα | AI-Ready Workstations IR camera for Windows Hello (facial recognition) and Ultrasonic Human Presence Detection with privacy shutterLenovo AI Now + Intel Connectivity Performance Suite Smart Card Reader Fingerprint Reader Intel vPro Enterprise |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Workstation |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support |
| Τύπος Εγγύησης | Premier Support |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265H |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 2TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE