08 Apr - 13 Apr Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNT14SAM |
| Part Number | 21N1000SGM |
| Audio Headset | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Thunderbolt | 2 |
| TOPS Επεξεργαστή | 45 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| WiFi | WiFi 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Βάρος Κιλά | 1.24 |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 58 |
| Διαστάσεις mm | 314 x 219 x 17 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Επιπρόσθετα | Copilot+ PC Memory soldered to systemboard no slots Dolby Audio Speakers IR camera for Windows Hello (facial recognition) with privacy shutter MIPI Computer Vision-based User Presence Sensing including lock on leave Touchscreen Greek Backlit Keyboard Qualcomm Wi-Fi 7 Fingerprint Reader |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Qualcomm |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Qualcomm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | X1E-78-100 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Qualcomm Adreno |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X Elite |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.4 GHz |
| Τύπος | Business Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Panel | IPS |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premier Support Premier Support |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |

Παραγγελία
06 Apr
Αποστολή
07 Apr - 08 Apr
Παράδοση
08 Apr - 13 Apr
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE