29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNX13N |
| Part Number | 21LU0014GM |
| Δίκτυο | Wi-Fi Bluetooth |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Βάρος Κιλά | 1.17 |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 65 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots Dolby Audio Premium Speakers IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter Ultrasonic Human Presence Detection Greek Backlit Keyboard Smart Card Reader Fingerprint Reader |
| Διαστάσεις mm | 302 x 215 x 16 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 13.3'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premier Support |
| Τύπος Εγγύησης | Premier Support |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 155U |
| TOPS Επεξεργαστή | 11 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| USB 3.1 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5x |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE