29 May - 04 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 262-94-LVPNV155AM |
| Part Number | 83HF00GYGM |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.9 GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Graphics |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45) Wi-Fi Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 47 |
| Διαστάσεις mm | 359 x 236 x 18 |
| Βάρος Κιλά | 1.61 |
| Επιπρόσθετα | Two SODIMM slots Camera with Privacy Shutter |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Web Camera | 720p |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 13620H |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |

Παραγγελία
27 May
Αποστολή
28 May - 29 May
Παράδοση
29 May - 04 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE