27 May - 30 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
MSI
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
| Κωδικός Προϊόντος | 285-94-MINK15HXBC |
| Part Number | 9S7-1587C1-095 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.2GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB DDR5-5600 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5070 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 Wi-Fi Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75 Whrs |
| Διαστάσεις mm | 359 x 262 x 25.5 |
| Βάρος Κιλά | 2.4 |
| Επιπρόσθετα | 4-Zone RGB Gaming Keyboard Cooler Boost 5 Nahimic 3 Audio |
| Extra_Features | Cooler Boost 5 4-Zone RGB Gaming Keyboard Nahimic 3 Audio Enhancer |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Web Camera | 720p |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 24 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 165Hz |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος | Gaming |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 14650HX |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |

Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE