27 May - 01 Jun Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
LENOVO
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Couldn't load pickup availability
| Κωδικός Προϊόντος | 282-94-LVCTTBA |
| Part Number | ZAEH0058GR |
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G85 (8C 2x A75 2.0GHz + 6x A55 1.8GHz) |
| Δίκτυο | Wi-Fi 5 802.11ac 1x1 + BT5.3 |
| I/O Ports | USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0) with charging digital audio x1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) Card slot |
| Αισθητήρες | Accelerometer sensor Hall sensor Virtual light sensor |
| Μπαταρία | Integrated |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος σε mm | 236 x 155 x 8 |
| Βάρος Γραμμάρια | 425 |
| Επιπρόσθετα | microSD card supports up to 1TB No Power Adapter Clear Case with Built-in Kickstand |
| Web Camera Πίσω | 8.0MP |
| Διάσταση Οθόνης | 10.1'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Web Camera Εμπρός | 5.0MP |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 128GB |
| Μνήμη Συστήματος | 4GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |

Παραγγελία
25 May
Αποστολή
26 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 01 Jun
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE