25 May - 29 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
21 May
Αποστολή
22 May - 25 May
Παράδοση
25 May - 29 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
INTEL
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Couldn't load pickup availability
| Κωδικός Προϊόντος | 221-35-ITI312100 |
| Part Number | BX8071512100 |
| Επιπρόσθετα | Compatible with Intel 600 series chipset |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Threads | 8 |
| Turbo Boost | up to 4.30GHz |
| Γενιά Επεξεργαστών | 12th Generation |
| Τεχνολογία Κατασκευής | 7nm |
| Socket | s1700 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i3 |
| Συχνότητα | 3.30GHz |
| Thermal Design Power | 65W |
| Αριθμός Πυρήνων | 4 |
| Συνολική Μνήμη Cache L2 + L3 | 12MB |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Συσκευασία | Box |
| Ενσωματωμένη Κάρτα/Chip Γραφικών | Intel UHD 730 Graphics |

Παραγγελία
21 May
Αποστολή
22 May - 25 May
Παράδοση
25 May - 29 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE