27 May - 30 May Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης
Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ
ECOSMOS
Dell
Αν θες να κόψεις τιμολόγιο κάνε εγγραφή για εταιρείες εδώ
Couldn't load pickup availability
| Κωδικός Προϊόντος | 1.089.186 |
| Operating System* | Δεν διατίθεται Λειτουργικό Σύστημα |
| Operating System | Windows 11 Home & Pro MAR Ubuntu Linux Free DOS |
| Display Size | 14.0 '' |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 (optional) |
| Chipset | Intel Chipset |
| Processors | Intel Core i5 i7 8th Gen |
| Ram Memory | Two (2) SODIMM slots up to 32GB DDR4-2400 |
| Hard Disk Drive | M2 SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Network Adapter | Without RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optrional |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB Type-C 3.1 Gen 2 2x USB Type-A 3.1 Gen 1 |
| Ports | HDMI Noble Wedge lock slot Universal audio jack |
| Power Supply Adapter | 65 W or 90 W |
| Dimensions | 321.35 x 214.08 x 16.75mm-Aluminum / 321.35 x 214.08 x 17.82mm-Carbon |
| Weight | Starting weight:1.35 kg |

Παραγγελία
22 May
Αποστολή
25 May - 27 May
Παράδοση
27 May - 30 May
ΑΡ. Γ.Ε.ΜΗ 000412401000
© 2025, All rights reserved Cosmos Business Systems AEBE